Дещо важливе про безпечні позики

Ідентифікація у МФО з BankID


“Ой, що буде! Вкрадуть мою картку та спишуть усі гроші”... “Ага, ще й у Приват зайдуть потім, та теж не дорахуєшь!”
Чули таке? І ми чули:) Це все страхи українців, колі на сайтах їм пропонують ввести дані картки або пройти верифікацію через банк.
Але цей розділ в нас про фан та безпеку, тобто про те, як швидко та з максимальним захистом даних отримати позику.

Що таке ідентифікація через BankID

BankID — це офіційний сервіс НБУ, який у партнерстві з майже усіма українськими банками веде свою діяльність та дозволяє клієнтам безпечно ідентификуватися у інтернет просторах.

У МФО також можна швидко пройти таку ідентифікацію, після якої у компанії не залишиться запитань до того, чи достовірні дані ви відправили. Ви станете надійним клієнтом, при всьому тому це не значить, що компанія отримує ваші дані чи доступ до інтернет-банкінгу.

Як це працює?

От ви заповнюєте заявку. Обрали суму й термін, зареєструвалися та бачите кнопку “ідентифікація через BankID”.

Тиснете на неї та вас перекидає на сторінку сервісу BankID, де ви можете обрати банк, клієнтом якого ви є, та якому довіряєте.

Ви обираєте банк, надаєте логін та пароль (дані йдуть вже У БАНК, точно не до МФО). Своєю авторизацією у банку через таку зв’язку, ви автоматично підтверждуєтесь у МФО як реальний та надійний клієнт.

BankID передає дані МФО тільки у зашифрованому вигляді. Тобто ні номерів картки, ні ваших паролів він не передає! Сервіс лише підтверджує, що ви — то є ви, реальна людина, з вашими ПІБ та іншими даними — зашифрованими, якими неможливо скористатися у шахрайських цілях.

Далі ви продовжуєте заповнювати заяву на кредит та з вірогідністю 99% (якщо ж ви звісно не злісний неплатник) — вам її погодять.

Що у висновках?

BankID — це надійний та безпечний сервіс. Він зроблений самим НБУ, а НБУ вже контролює МФО. Як він може підсунути нам щось зле та шахрайське?
Ото і ми так думаємо. Довіряйте, ідентифікуйтеся безпечно — головне завжди стежте, щоб сайт був саме офіційним!
Нижче залишаємо посилання на сайт BankID, щоб ви завжди могли з ним звіритися: https://bankid.org.ua/.