Дещо важливе про безпечні позики

Ідентифікація у МФО за допомогою лайф-фото


Ми ж вже казали, що ми за безпеку? А що, якщо ми скажемо, що відтепер “відправити комусь фото у інтернеті” — це гуд?
Не вірите? Тоді сьогодні розповімо про новий сервіс фото ідентифікації, який не тільки захищає ваші дані, але й сприяє швидкому оформленню позик.

Принцип дії лайф-фото

Усі пам’ятають, що у більшості компаній при заповнені заявки на кредит потрібно відправляти фото з паспортом. Зробити його на телефон, потім загрузити на сайт ну і все в такому дусі.

Зараз же компанії (зокрема наша Miloan) встановлюють у процесі анкетування спеціальний сервіс лайф-фото (liveness detection method), з яким ви одразу ж, не відриваючись від заявки, можете зробити фото своїх документів у реальному часі.

90% користувачів заповнюють заявки з телефону, тому компанії і зробили такий сервіс, щоб ідентифікуватися було ще зручніше.

Навіщо потрібна така ідентифікація?

От дивіться. Зробити фото з паспортом можна, але це довше та не завжди виходить гарна якість зображення.

У випадку з лайф-фото на вашому телефоні з’являється віконце, ви тиснете “дозволити доступ до камери” та робите фото тут і зараз.

Отже — компанія розуміє, що ви реальна людина, от ваш паспорт, от ваше відкрите серце та уся його чесність. Саме тому отримати позику вам буде легше та швидше, адже ви вже підтвердите свою особистість, а у майбутньому оформити кредит можна буде і взагалі за пару хвилин, адже така ідентифікація, як правило, надається тільки новим клієнтам.

Але ж і такий спосіб ідентифікації зовсім не гарантує, що компанія підтвердить вашу заявку. Рішення залежить від вашої кредитної історії, достовірності усіх даних та скорингу. Пам’ятаєте ми розповідали про те, що не завжди нові клієнти можуть отримати одразу велику суму позики? От і у цьому випадку, якщо ви ідентифікуєтесь за допомогою liveness detection method — це не гарантія отримання позики, але великий шанс на те, що все ж процес пройде позитивно на вашу користь.

Як ідентифікуватися з лайф фото?

Все просто. Розповімо на прикладі компанії Мілоан:
1
Ви обираєте суму і термін позики на калькуляторі та реєструєтесь у особистому кабінеті.
2
Далі вам потрібно знайти позначку "Ідентифікація з фото" та перейти за нею. Але це якщо з телефону. А якщо ви подали заявку з комп’ютеру, тоді вам потрібно буде відсканувати QR-код.
3
Обираєте який у вас документ — паспорт старого зразка або ID-карта та йдете далі.
4
Одразу дозвольте сервісу доступ до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону, бо потім не зможете зробити фото. Але якщо ви все ж пропустили цей момент, то у нас на Мілоан є сторінка, де ми розповідали як відновити доступ до камери з будь-якого пристрою.
5
Зробіть Селфі з паспортом на першій сторінці — краще на фронтальну камеру. Якщо у вас немає фронтальної камери або одна з камер не працює — також читайте інструкцію на Мілоан, бо тут вже ми розповідаємо про принципи, а на сайті МФО зробили максимальний розбір реальних ситуацій.
Далі вам потрібно зробити фото паспорту, відкритого на сторінці реєстрації, та переходити вже до заповнення заяви далі.

Що важливо?

1
Робіть усі фото якісними, щоб співробітники компанії берегли свої очі та ваші нерви, коли будуть просити відправити фото знову.
2
Якщо вже фото вийшло таке собі — завжди є кнопка “Перефотографувати”.
3
Keep calm, адже ні одна поважаюча себе компанія ніколи не передасть ваші фото третім особам. Про таке завжди написано у політиці конфіденційності, яка розташована у розділі з документами на сайті компанії. Такий розділ має бути обов’язково (ми ж пам’ятаємо про НБУ, який стежить за усіма, як те небесне око).

Що у висновку?

Фоткайте! Та отримуйте позику швидко, безпечно та приємно. Це ж круто, коли компанії так полегшують життя та бережуть час своїх клієнтів, правда?