Погашення та пролонгація кредитів

Усі можливі способи погашення кредиту в українських МФО


Пройшли часи, коли потрібно було стояти величезну чергу для того, щоб розрахуватися за кредитом. Ми звикли спрощувати все і додавати комфорту навіть у самі звичні справи. І оплата позики — не виняток.

У цьому розділі ви дізнаєтеся корисну інформацію про те, як правильно економити, пролонгувати, розраховувати і реструктурувати позики. А сьогодні ми пробіглися українськими МФО та зібрали для вас усі можливі способи погашення кредитів.

Способи погашення кредиту: а що так можно було?

Онлайн

1
Ви можете погасити позику через Особистий кабінет компанії, кошти спишуться прив'язоної в вашому кабінеті банківської картки.
Тут оплата проходить без %. Взагалі-то більшість МФО беруть на себе усі зобов’язання по комісії. Але бувають випадки, коли банк-емітент картки списує комісію не тільки за сплату (тобто списання) коштів, але й на зарахування коштів на картку.
Тому якщо у вас списалася комісія, то спочатку зверніться до МФО за номером телефону або у імейл листі, а потім вже до вашого банку.
Наприклад, у Приватбанку є багато карток з різною системою — універсальні картки у онлайн платежах безвідсоткові, а от картки для виплат — мають відсотки.
Звертайте на це також увагу.
2
Якщо у вас під рукою є номер договору, можна скористатися будь-якою банківською карткою і погасити позику через Приват 24 або через сайт організації, без входу в особистий кабінет.
Детальні інструкції про погашення є на сайті кожної компанії. Обов’язково звертайте увагу на інструкції, щоб отримати актуальні реквізити для погашення.

Ще один варіант — пролонгація. Цей варіант ідеально підійде, якщо ви хочете продовжити термін кредиту, не переплачуючи відсоток прострочення. У різних організаціях вам запропонують різні терміни відстрочки, наприклад в Miloan це 3, 7 або 15 днів.
Але ж і пролонгація плачується будь-якими зі способів, що ми розглядаємо. Бо це є такий же платіж, але не повний, а частковий.

Готівкою

Позику можна сплатити по дорозі на роботу або на прогулянці, за допомогою терміналів Easy Pay, IBox або ПриватБанк. Для оплати вам знадобиться тільки номер договору і необхідна сума готівкою. Всю необхідну інформацію ви можете подивитися в особистому кабінеті та на сайті компаній.
Будьте уважні при введенні реквізитів. А що до комісії, то тут також — компанії, як правило, беруть на себе, але іноді буває невеликий відсоток комісії, особливо якщо це банківські термінали (комісію бере сам банк, а не МФО).

Ще один миттєвий спосіб оплати кредиту — Нова Пошта. Коли ви йдете отримувати посилку з новим літнім платтям, захопіть потрібну суму та закрийте позику.
Не усі компанії мають інтеграцію з Новою Поштою, тому краще шукайте цю інформацію на сайтах МФО, де оформлюєте позику.

Трішки висновків

Обирайте зручний спосіб погашення позики та пам'ятайте, що потрібно завжди звертати увагу на дати платежу, щоб він вступив вчасно і вам не нараховувалася пеня.
Як правило, платежі зараховуються автоматично за кілька хвилин, але випадки бувають різні — краще одразу повідомте про це МФО, у якій брали позику.

А ми вирушаємо готувати для вас ще більше корисного матеріалу про погашення позики та пролонгації. Не перемикайте:)

Також щось цікаве