Трішки фінансових порад

Установки ти блоки, які не дають вам стати багатими


Грошова філософія, дихання різними частинами тіла, фінансові блоки, афірмації, медитації… Чули, знаємо. Можливо ще й практикували.

Щось правда, щось піар хід, але ми точно знаємо – працює те, у що щиро вірить наш мозок. Тож сьогодні поговоримо про негативні установки про гроші, які не дають нам стати багатими.

Гроші – то дуже важко

Чим більше працюєш – тим більше заробляєш. Гроші можна дістати лише тяжкою працею. Без труда не виловиш й рибку із пруда. Чули? А вірите?

Так от це блок, бо насправді гроші заробити легко, якщо заробляти їх “головою” – шукати речі, які вам справді подобаються, а не просто думати як знайти ще одну підробітку.

Якщо багатий, то накрав

Усі багатії вори? Великих грошей чесно не заробити?

Це те теж негативна установка, яку потрібно у собі проробляти. Знайдіть приклади багатих людей, які вийшли з бідних сімей та самостійно заробили гроші – своїми талантами, своєю працею, своєю схильністю до підприємництва та розумом. Надихайтеся гарними прикладами.

Потрібно збирати “на чорний день”

От якщо той чорний день чекати, то він обов’язково настане. Грає роль не тільки ЩО ви кажете, але і ЯК. Накопичувати гроші, відкладати капітал, збирати на якесь придбання, інвестувати – купа варіантів. Але “на чорний день” – не потрібно.

Великі гроші – великі проблеми

“От заробляю я собі тихенько, але сплю спокійно. От є у мене на хліб з маслом – та і вистачить. А як буде багато грошей, то і проблем буде багато. Ще хтось позаздрить, або вкраде… Це ризиково, не буду заробляти.”

Оця фраза – негатив, який ні до чого доброго не приведе.

Нічого не можна викидати!

Пам’ятаєте Плюшкіна? От такі люди, що збирають дома всілякий мотлох – теж блокують у собі грошову енергію. Те, як ми відносимося до своєї домівки, до старих джинсів з дирками, які вже потрібно викинути, до чашки з щербиною, з якої зранку п’ємо каву – отак ми відносимося і до себе. Так ми і заробляємо гроші.

Не в грошах щастя!

Ну, звісно, не тільки в них, але погодьтеся – скільки можливостей вони відкривають! Це теж негативна установка, яка тягнеться ще з часів СРСР, коли людям не потрібні були гроші на купівлю квартир та подорожі, коли не було стільки інтересів, стільки простору для того, щоб ці гроші витрачати!

Тож “щастя не в грошах” – звісно, але не так. Щастя не тільки в грошах, але гроші – це невід’ємна частина щастя у сучасному світі.

То що, скілки таких тезисів знайшли у себе? Спробуйте концентруватися на позитивному, читайте більше літератури про успіх людей, історії компаній, які вам подобаються… Та ще є гарна вправа – взяти лист та виписати туди 50 таких установок про гроші, яки ви колись чули, а потім прописати їм альтернативи. Тут важливо відчути які них вам ближче та потім перечитувати альтернативні варіанти – пробувати “запаювати” їх у свій розум.

Все вийде! Гроші – то круто:) Ми знаємо, бо з ними працюємо:)

Також щось цікаве