Погашення та пролонгація кредитів

Як дешевше сплачувати кредит: усі вигідні варіанти


То що, кредит у вас вже є. Грошики витратили, всі потреби закриті, підходить термін погашення. Звісно ж, нікому не хочеться віддавати зайві відсотки. Та й бажано, щоб сплатити борг можна було без зайвих рухів.

Це як? Сьогодні розповідаємо. Чому на прикладі Мілоан – бо у нас є усі найбільш поширені способи оплати кредиту.

Як можна погасити кредит онлайн

Онлайн – це круто, бо швидко, безпечно і ніякого ковіду:)

Карткою на сайті

Класний метод, бо:
а) вам нікуди не потрібно виходити;
б) це займає 2 хвилини;
в) відсотки стягує лише ваш банк, якщо вони зумовлені тарифами картки.

Але у більшості банків вже картки такі, що операції онлайн виконуються без відсотків. Виключення бувають коли, наприклад, це картки для соцвиплат, як от зарплатні і пенсійні у Приваті – там є відсотки.

Тому про такий метод можна сказати, що найшвидший і найвигідніший.

Через Приват 24

Теж крутий онлайн-спосіб. Вам потрібно зайти у Приват24 у розділ “Мої платежі” та знайти там за назвою свою МФО. Мілоан туди підключена, більшість компаній українських також вже “законекчені” з Приват24.

Далі знаходите себе за номером кредитного договору та обираєте оплату або пролонгацію. Комісія у Приват24 завжди 1 гривня – це круто, бо незалежно від платежу.

Офлайнові методи оплати

Тут вже доведеться натягнути теплі штані, взяти грошенята та йти погашати кредит. Зручно, але все ж трохи довше.

Через термінали Приватбанку

Те ж саме, що і через Приват24, але офлайн і з кешем. Знаходите компанію у розділі платежів, вводите номер договору, обираєте потрібну послугу, та оплачуєте. При сумі погашення до 500 гривень — комісія 2 гривні. Від 1000 до 5000 гривень — 10 гривень комісії. Більше 5000 гривень — комісія 0,5% від внесеної суми, але не більше 50 гривень.

Через термінали самообслуговування EasyPay та iBox

Термінали це теж зручно, бо вони є у кожному супермаркеті, але не дуже вигідно, бо деруть гарну таку комісію.

Наприклад, стандартна комісія терміналу EasyPay складає 4%, а у iBox 1% та плюс 5 гривень з кожного платежу. Тож, якщо ви шукаєте способи без переплат – краще вже робити це онлайн, а до терміналів бігти лише коли у компанії немає онлайн-способів, або ж якщо компанія домовилася про відсутність або низьку комісію.

Такі випадки бувають, потрібно дізнаватися цю інформацію на сайті МФО, де ви отримали позику.

У відділеннях Нова Пошта

Так так, теперь можна не лише отримати та відправити посилання, але й погасити мікрокредит. Ця послуга є не в усіх МФО, але от у Мілоан вже підключена.

Вам потрібно у відділенні Нова Пошта назвати номер свого договору та сплатити кредит або готівкою, або карткою представнику компанії.

Цей сервіс має назву NovaPay та є дуже зручним, бо можна сплачувати позики без відриву від життя, а відділення Нова Пошта є в усіх районах усіх міст України.

Тож можна сказати, що найбільш вигідними способами – за часом та відсотками, є онлайнові.

Взагалі в останній час увесь світ у цей онлайн переходить – з’явилися вигідні кредитки, на онлайн-шопінг усюди знижки, та й онлайн-кредити не дарма стали такими популярними. Людям усе хочеться робити швидко та легко – а це тільки онлайн:)

А вам як зручніше погашати кредит?

Також щось цікаве